Suicide Squad oyununda yeni oynanabilir karakter sızdırıldı

Bu sızıntı, hayranların oyunun çıkışına dair beklentilerini daha da artırırken, aynı zamanda oyun dünyasında sürprizlerin nasıl beklenmedik bir anda karşımıza çıkabileceğini de gösteriyor. Oyunun geliştiricileri henüz resmi bir açıklama yapmasa da, bu sızıntı oyunun hikayesi ve karakter kadrosu hakkında yeni tartışmaları da beraberinde getiriyor.

Rocksteady Games tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun kötü karakteri, yakında oyuncuların kullanımına sunulacak yeni bir karakteri yanlışlıkla açığa çıkardı. PC Gamer’ın raporuna göre, oyunun ana kötü adamı Brainiac, oyunun ilk yıl içinde çıkacak dört yeni oynanabilir karakterden birini ifşa etti. Burada bahsedilen Brainiac’ın seslendirme sanatçısı değil, oyun içindeki Brainiac karakteri.

Suicide Squad oyununda yeni oynanabilir karakter sızdırıldı

Reddit kullanıcısı ZeronintyPlays, Harley Quinn karakteriyle bir düşmanı alt ettiği bir oyun içi klip paylaştı. Brainiac, karaktere yanlışlıkla “Bu zincirin zayıf halkası sen olacağını beklemiyordum, Freeze,” diyerek sesleniyor. Bu, Victor Fries olarak daha iyi bilinen Mr Freeze karakterinin yakında oyuncular tarafından kullanılabilir karakterlerden biri olacağını ima ediyor. Rocksteady şimdiye kadar sadece Joker karakterini duyurmuş olsa da, Mr Freeze’in ses kayıtlarının zaten hazır olması onun da gelecekteki karakterlerden biri olabileceğini güçlendiriyor.

Kriyojenik bilim insanından kötü bir karaktere dönüşen Mr Freeze, daha önce Arkham serisinde Batman ile birkaç kez karşı karşıya gelmişti. Suicide Squad ve Rocksteady’nin Arkham oyunlarının paylaştığı evrende, Arkham City’de ilk kez ortaya çıkan Mr Freeze, bu sefer oyuncuların tarafında olacak eğer oynanabilir karakterler arasına eklenirse.

Dört oyuncuya kadar destekleyen aksiyon oyunu, başlangıçta en sıcak karşılamalardan birini almadı. Deluxe Edition için ekstra 30 dolar ödeyenler, erken erişim sağlayan bu sürüm sayesinde, açılış gününden itibaren iki kez sunucu kesintileri yaşadı.

IGN gibi popüler sitelerin düşük puan verdiği incelemesinde, “Suicide Squad: Kill the Justice League, sürükleyici bir hikayeye rağmen uzun süre eğlenceli kalmayan tekrar eden ve sıradan bir yağmalama-ateş etme oyunudur,” denildi. Oyunun bu eleştirilerle başa çıkıp çıkmayacağı ve Mr Freeze gibi karakterlerin eklenmesinin, oyuncuların ilgisini yeniden canlandırıp canlandıramayacağı merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir