Survivor’da çılgına dönen Acun Ilıcalı ilk kez konuştu: Şok geçirirsiniz…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor All Star’da yaşanan kavganın ardından sandalyeyi fırlatmasıyla ilgili yaşananları ilk kez anlattı.

Acun Ilıcalı, “İki video göstersem şok geçirirsiniz. Yarışmacıların olaydan sonraki rahat tavırları beni çıldırttı, kaldıramadım” dedi.

ILICALI: BEN ÇOK NADİR SİNİRLENİRİM AMA…

Berfu ve Eser Yenenler’in programına konuk olan Acun Ilıcalı, “Rahmetli babamın bir lafı vardı, ‘rahat battı’ diye. Gerçekten Survivor’da bu kadar güzel bir kadro varken bu kadar sorunun olması beni çok rahatsız etti. Tabii ki siz ekranda yüzde 20 ile 25 arası görebildiniz yaşadıklarımızın. Yayıncılık kuralları gereği gösterdiğimiz özenden dolayı yüzde 75’ini yayınlamadık. İki video göstersem şok geçirirsiniz. Sandalyeyi kırmamaya çalıştım. Biz de insanız sonuçta. Ben de çok nadir sinirlenirim. Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı, onu kaldıramadım. Yarışmacılarımıza söyledim; inşallah iyi bir sezon olur.” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Konseyde oylama öncesi Aleyna’nın Sercan’ı kendisine karşı doldurduğunu söyleyince ikili arasında tansiyon yükseldi.

İlerleyen dakikalarda ayağa kalkan Nagihan, Aleyna’yı itti. İki yarışmacı da birbirlerine hakaret edince Acun Ilıcalı, Nagihan ve Aleyna’yı dışarı çıkardı.

ACUN ILICALI’DAN TEPKİ

İkili arasındaki kavga sonrası Nagihan’ın gülmesi üzerine Acun Ilıcalı sinirlerine hakim olamadı.

‘SİZ NE İSTİYORSUNUZ?’

Ünlü isim, “Siz ne istiyorsunuz? Sizin hakkınızda insanların konuşması yasak mı? Her gün olay çıkarıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Her gün bir şey çıkarıyorsunuz ne istiyorsunuz siz. Kavga mı kaos mu?” diyerek oturduğu sandalyeyi fırlattı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir